Ważne informacje

 

Dostawa i wysyłka


Czas dostarczenia paczki

Czas przygotowania zamówienia wynosi od 3 do 10 dni roboczych. Wynika on z tego, że każdy produkt jest przygotowywany indywidualnie według Twoich preferencji. W tym czasie księgujemy pieniądze oraz przygotowujemy produkty do wysyłki. Kiedy paczka zostanie wysłana zostaniesz o tym poinformowany mailowo. Następnie dostawa zajmie od 1 do 7 dni roboczych na terenie Polski.

Koszt wysyłki

Koszt wysyłki zamówień na ternie Polski to 15 zł.

Sposób wysyłki

Zamówienia wysyłamy tylko po wcześniejszym opłaceniu. Korzystamy z usług Poczty Polskiej.

Wysyłka międzynarodowa

Sklep na którym obecnie jesteś (distinctriders.pl) oferuje wysyłkę tylko na terenie Polski.
Zapraszamy na stronę distinctriders.com, która oferuje wysyłkę międzynarodową dzięki integracji z Printful-em. Takie rozdzielenie powstało aby móc zaoferować atrakcyjne ceny wysyłki w najróżniejsze miejsca na świecie.

Płatności


Sposoby płatności

Oferujemy trzy możliwości zapłacenia za zamówienie:

  1. TPay – bezpieczna bramka płatności online
  2. PayPal – nie jest wymagane konto w tym serwisie, wystarczy karta,
  3. Tradycyjny przelew bankowy – ta metoda nieco wydłuży zamówienie, ponieważ musimy poczekać na zaksięgowanie przelewu.

Bezpieczeństwo zakupów

Nasz sklep korzysta z bezpiecznego połączenia SSL. Dodatkowo każda finalizacja płatności odbywa się bezpośrednio na zabezpieczonych stronach renomowanych usługodawców.

Zwroty, wymiany, reklamacje


Jeżeli zakupiony towar okaże się nietrafiony możesz swobodnie zwrócić go nas. W tym celu skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Pamiętaj o tym aby dostarczyć do nas towar w nienaruszonym stanie, a w ciągu 14 dni oddamy Ci pieniądze za Twoje zakupy. Więcej o zwrotach możesz przeczytać w naszym regulaminie.

Istnieje też możliwość wymiany towaru na inny lub zmiana rozmiaru. W tym celu niezbędny jest kontakt z nami – ustalimy, ile zajmie przygotowanie produktu, na który chciałbyś dokonać wymiany. Pamiętaj o tym aby dostarczyć do nas towar w nienaruszonym stanie.

Wybór odpowiedniego rozmiaru


Na każdej stronie produktu znajdziesz tabelę rozmiarów danego produktu. Jeżeli nie masz pewności jaki rozmiar będzie dla Ciebie odpowiedni – napisz do mnie. Postaram się jak najbardziej pomóc. Skontaktować się możesz przez maila, Instagrama lub Facebooka (w lewym dolnym rogu ekranu znajdziesz ikonkę Messengera, która uruchomi czat ze mną).

Masz jakieś pytania?


Jeżeli czegoś nie jesteś pewny/-a, możesz śmiało do nas napisać. Jesteśmy dostępni pod adresem lwg@distinctriders.com, na Facebooku oraz na Instagramie. Z chęcią pomożemy! LWG 🙂

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.